Galanteria i dodatki Luksus dla każdego Moda i Uroda

Drewniane muszki i spinki

Muszka DĄB, fot. SMARTWOODS
Muszka DĄB, fot. SMARTWOODS

Nasz rodzimy producent drewnianych obudów i skinów dla smartfonów, firma SMARTWOODS, przygotował bardzo fajne i bardzo dobrze zaprojektowane akcesoria modowe – muszki i spinki do mankietów koszuli.

Muszka DĄB, fot. SMARTWOODS

W sklepie internetowym producenta mamy do wyboru trzy wersje muszek – orzech, palisander, dąb i trzy wersje spinek, wykonanych z tych samych gatunków drewna co muszki. Dzięki temu możemy tworzyć całe komplety unikalnych akcesoriów.

Muszka PALISANDER, fot. SMARTWOODS
Muszka PALISANDER, fot. SMARTWOODS

Muszki wykonywane są ręcznie, w Górach Sowich, z naturalnego drewna, szlifowanego i powleczonego trzema warstwami lakieru bezbarwnego oraz wykańczane paskiem wykonanym z czystej bawełny o fantazyjnym wzorze.

Muszka DĄB, fot. SMARTWOODS
Muszka DĄB, fot. SMARTWOODS

Całość jest pięknie wykończona i prezentuje się fenomenalnie, zważywszy na bardzo atrakcyjną cenę, która wynosi 99 złotych.

Spinki ORZECH, fot. SMARTWOODS

Spinki z kolei, wykonane są także ręcznie, ze stali nierdzewnej i wykończone drewnem lakierowanym dwiema warstwami lakieru bezbarwnego.

Spinki DĄB, fot. SMARTWOODS
Spinki DĄB, fot. SMARTWOODS

Długość spinki wraz z zapięciem wynosi 24mm, a cena to 59 złotych.

Spinki PALISANDER, fot. SMARTWOODS

Propozycja firmy SMARTWOODS to świetne dodatki z nutką nonszalancji i ekstrawagancji, ale z zachowaniem zasad dobrego designu i dobrego stylu. To także bardzo dobra propozycja na unikalny prezent dla mężczyzny z charakterem i unikalnym stylem, łamiącym skostniałe konwencje. Zdecydowanie polecam.

Źródło: SMARTWOODS

Michał Utnicki

Michał Utnicki

Redaktor naczelny i pomysłodawca serwisu odkryjluksus.pl, miłośnik rzeczy pięknych i luksusowych, zwłaszcza tych codziennego użytku. Pasjonat życia z rozmachem, dla którego słowo"niemożliwe", jeżeli tylko chce, nie istnieje.