High tech Smartwatche Zegarki Zegarki, Pióra i Biżuteria

Złoto, platyna i diamenty dla Apple Watch Series 2

Goldenie Luxury 18K Solid Gold Apple Watch 2 Diamond Ecstasy, fot. Goldenie
Goldenie Luxury 18K Solid Gold Apple Watch 2 Diamond Ecstasy, fot. Goldenie

Obudowa pierwszej generacji Apple Watch Edition wykonana była z 18 karatowego złota. Niestety, dla koneserów, druga generacja (Series 2) nie jest już dostępna w tej wersji. Zastąpiła ją edycja wykonana z ceramiki.

Firma Goldenie, znana głównie ze złocenia smartfonów, przygotowała specjalną wersję Apple Watch Series 2, do której wykonano obudowę z czystego, 18 karatowego złota. Do wyboru mamy żółte lub różowe złoto. Co ciekawe, producent oferuje także wersję wykonaną z platyny.

Mało tego, w zestawie z zegarkiem otrzymamy złotą (lub platynową) bransoletę panelową. Dodatkowo koperta zegarka, koronka i bransoleta wysadzane są diamentami.

Ta specjalna i unikalna propozycja Goldenie o nazwie Luxury 18K Solid Gold Apple Watch 2 Diamond Ecstasy dostępna jest wyłącznie na indywidualne zamówienie i kosztuje, odpowiednio, dla wersji 38mm – 110000 funtów za edycję z żółtego złota, 115000 funtów za edycję z różowego złota i 120000 funtów za edycję z platyny. Dla koperty 42mm, z kolei, wersja z żółtego złota to koszt 111000 funtów, z różowego złota 116000 funtów i z platyny 121000 funtów.

Źródło: Goldenie

Michał Utnicki

Michał Utnicki

Redaktor naczelny i pomysłodawca serwisu odkryjluksus.pl, miłośnik rzeczy pięknych i luksusowych, zwłaszcza tych codziennego użytku. Pasjonat życia z rozmachem, dla którego słowo"niemożliwe", jeżeli tylko chce, nie istnieje.